Община Силистра

Начало | Общинска собственост | Профил на купувача | Защита на лични данни

ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ПРИЗ НА ПУБЛИКАТА ПО НАГРАЖДАВАНЕ "10-ТЕ НАЙ-ДОБРИ СПОРТИСТИ" - СИЛИСТРА 2016 ГОДИНА


image 4199

ЛСК "Олимп 97"

Мария Стилиянова Данкова, родена 1994 год.
треньор: Илия Недков
възрастова група: жени
дисциплина /категория/: гладко бягане
състезания и класиране:
І място - Държавно първенство /400м./ - гр. София
ІІ място - Държавно първенство /щафета 4х100м./ - гр. София
ІІІ място - Държавно първенство /щафета 4х400м./ - гр. София

Изабела Еджиро Окоротете, родена 2001 год.
треньор: Илия Недков
възрастова група: девойки под 16 г.
дисциплина /категория/: гладко бягане
състезания и класиране:
І място - Държавно първенство /зала/ - гр. Добрич
ІІ място - Държавно първенство /200м. в зала/ - гр. Добрич
ІІ място - Държавно първенство /100м./ - гр. София
І място - Държавно първенство /200м./ - гр. София


Карате клуб "Славия - Истър"

Деян Борисов Данаилов, роден 1989 год.
треньор: Сергей Петров
възрастова група: мъже
дисциплина /категория/: карате
състезания и класиране:
І място - Световно първенство - Шотокан карате-до /кумите/ - гр. Бургас
ІІІ място - Европейско първенство /кумите/ - Германия
І място - Национална купа - гр. Габрово

Рафаил Андреу, роден 2001 год.
треньор: Сергей Петров
възрастова група: кадети
дисциплина /категория/: карате
състезания и класиране:
ІІІ място - Световно първенство /кумите/ - гр. Бургас
ІІ място - Европейско първенство /кумите/ - Германия
ІІ място - Национално първенство /кумите/ - гр. София
ІII място - Национална купа /ката/ - гр. Габрово
ІІ място - Национална Шотокан купа "Ронин" /ката/ - гр. Бургас
ІІІ място - Национална Шотокан купа "Ронин" /кумите/ - гр. Бургас


Стрелкови клуб "Снайпер 92"

м.с. Теа Ангелова Димитрова, родена 1997 год.
треньор: Иванка Димитрова
възрастова група: девойки старша
дисциплина /категория/: пушка
състезания и класиране:
І място - Държавно първенство с малокалибрено оръжие /50м. - 60 изстрела, легнал/ - гр. София
І място - Държавно първенство с малокалибрено оръжие /50м. - 3х20 изстрела/ - гр.София
І място - Държавно турнир /10м. - 40 изстрела / - гр. Варна
І място - Държавно турнир за купа "Варна" /10м. - 40 изстрела / - гр. Варна

Ванина Деянова Илиева, родена 2002 год.
треньор: Иванка Димитрова
възрастова група: момичета
дисциплина /категория/: пушка
състезания и класиране:
І място - Държавно първенство с пневматично оръжие /10м. - 40 изстрела / - гр. София
ІІ място - Държавно първенство /10м. - 3х20 изстрела, легнал/ - гр. Търговище
І място - Държавно турнир за купа "Варна" /10м. - 40 изстрела / - гр. Варна
ІІ място - Държавно турнир "Ст. Пенчев" /50м. - 3х20 изстрела/ девойки старша възраст - гр. Стара Загора
ІІ място - Държавно турнир "Левски - София" /50м. - 3х20 изстрела/ девойки старша възраст - гр. София


ССКЕ "Багаин"

Рустислав Петков Добрев, роден 1998 год.
треньор: Неделчо Цвятков
възрастова група: младежи, мъже
дисциплина /категория/: самбо /52, 55 и 62 кг./
състезания и класиране:
VІІ място - Световно първенство - самбо /младежи - 52 кг./ - Румъния
V място - Европейско първенство - самбо /младежи - 52 кг./ - Франция
ІІІ място - Държавен лично-отборен шампионат - самбо /мъже - 52кг./ - гр. София
ІІ място - Държавен лично-отборен шампионат - самбо /младежи - 52кг./ - гр. София
ІІ място - Държавен лично-отборен шампионат - бойно самбо /младежи - 52кг./ - гр. Панагюрище
І място - Държавно първенство - джу-джицу /файтинг - мъже/ - гр. Димитровград
І място - Държавно първенство по джу-джицу /файтинг - младежи/ - гр. Димитровград

Йоанна Веселинова Великова, родена 2001 год.
треньор: Стефан Стефанов
възрастова група: девойки мл. Възраст
дисциплина /категория/: джудо и борба /44 кг./
състезания и класиране:
ІІІ място - ДЛОШ - джудо - гр. София
ІІІ място - ДЛОШ - борба - гр. Сливен
І място - Държавно първенство по джу-джицу - гр. Пловдив

Еманоела Борисова Деспова, родена 2002 год.
треньор: Стефан Стефанов
възрастова група: момичета
дисциплина /категория/: самбо /32 кг./
състезания и класиране:
І място - Държавно първенство по самбо - гр. София


СК по борба "Добруджански юнак 96"

Радослав Севдалинов Колев, роден 2003 год.
треньор: Любомир Николов
възрастова група: деца
дисциплина /категория/: свободна борба /+73 кг./
състезания и класиране:
І място - Държавно лично първенство - гр. Горна Оряховица
І място - Държавен личено-отборен шампионат - гр. Горна Оряховица

Неджиб Сунай Неджиб, роден 2003 год.
треньор: Любомир Николов
възрастова група: деца
дисциплина /категория/: свободна борба /73 кг./
състезания и класиране:
І място - Държавно лично първенство - гр. Горна Оряховица
І място - Държавен лично-отборен шампионат - гр. Горна Оряховица

Хаят Нури Джемал, роден 1997 год.
треньор: Мирослав Върбанов
възрастова група: юноши
дисциплина /категория/: свободна борба /84 кг./
състезания и класиране:
І място - Държавен лично-отборен шампионат - гр. Бургас


Плувен клуб "Доростол"

Георги Панев Георгиев, роден 1998 год. - Национален състезател
треньор: Христо Бончев
възрастова група: младежи, мъже
дисциплина /категория/: плуване
състезания и класиране:
50 метров басейн
І м. - Държавно лично отборно първенство /100м. свободен стил - младежи/ - гр. София
ІІ м. - Държавно лично отборно първенство /50м. свободен стил - мъже/ - гр. София
ІІІ м. - Държавно лично отборно първенство /50м. свободен стил - младежи/ - гр. София
25 метров басейн
ІІ м. - Държавно лично отборно първенство /50м. свободен стил - младежи/ - гр. София

Богомил Руменов Яковчев, роден 1998 год. - Национален състезател
треньор: Христо Бончев
възрастова група: младежи
дисциплина /категория/: плуване
състезания и класиране:
50 метров басейн
І място - Държавно лично отборно първенство /50м. гръб - младежи/ - гр.София
25 метров басейн

ІІІ място - Държавно лично отборно първенство /100м. гръб - младежи/ - гр. София


Клуб по спортни танци "Елеганс"

Виолета Валентинова Иванова и Евгени Атанасов Рачев, родени 2000 год.
възрастова група: 15 г.
треньор: Пламен Славов
дисциплина /категория/: спортни танци
състезания и класиране:
ІV място - Открит национален турнир - гр. Пловдив
V място - Открит национален турнир - гр. Поморие


Автомобилен спортен клуб "Тони - Старт"

Димитър Калев Димитров, роден 1979 год.
възрастова група: мъже
дисциплина /категория/: автокрос /бъги - до 1600 сс/
състезания и класиране:
ІІ място - Държавен шампионат /индивидуално/ - с. Златоклас
ІІІ място - Държавен шампионат /индивидуално/ - гр. Чирпан
ІІІ място - Държавен шампионат /индивидуално/ - гр. Силистра
ІІІ място - Държавен шампионат /индивидуално/ - гр. Челопеч
ІІ място - Държавен шампионат /индивидуално/ - с. Балша
ІІ място - Държавен шампионат /отборно за 2016 г./


СКХУ "Доростол 2011"

Йордан Стефанов Цонев, роден 1996 год.
възрастова група: младежи и мъже
дисциплина /категория/: канадска борба /лява и дясна ръка до 90 кг./
състезания и класиране:
ІІ място - Световно първенство /лява ръка-мъже/ - гр. Благоевград
І място - Европейско първенство /дясна ръка-младежи/ - Румъния
ІІ място - Европейско първенство /лява ръка/ - Румъния
І място - Държавно първенство /дясна ръка - мъже/- гр. Благоевград
І място - Държавно първенство /лява ръка - мъже/ - гр. Благоевград
І място - Държавно първенство /дясна ръка - младежи/- гр. Благоевград
І място - Държавно първенство /лява ръка- младежи/ - гр. Благоевград
І място - Международен турнир /дясна ръка/- Румъния

Християн Радославов Маринов, роден 1995 год.
възрастова група: младежи
дисциплина /категория/: канадска борба /лява и дясна ръка до 85 кг./
състезания и класиране:
ІІІ място - Световно първенство /дясна ръка/ - гр. Благоевград
ІІ място - Европейско първенство /лява ръка - над 90 кг./ - гр. София
І място - Държавно първенство /дясна ръка/ - гр. Благоевград
ІІ място - Държавно първенство /лява ръка/ - гр. Благоевград


Спортен клуб по стрелба с лък "Динамикс"

Мирослав Мирославов Миткин, роден 2001 год.
треньор: Мирослав Петров Миткин
възрастова група: кадети
дисциплина /категория/: стрелба с лък /рекърв/
състезания и класиране:
V място - Европейско първенство - Румъния
ІІ място - Държавно първенство на открито - гр. Габрово
ІІ място - Държавно първенство на закрито - гр. Габрово

Явор Василев Христов, роден 1976 год.
възрастова група: мъже
дисциплина /категория/: стрелба с лък /рекърв/
състезания и класиране:
І място - Държавно първенство на закрито - гр. Габрово
І място - Държавно първенство на открито - гр. Габрово
І място - Държавен турнир на открито - гр. София
ІІ място - Държавен турнир на закрито - гр. Русе
ІІІ място - Турнир "Купа Садово" - гр. Садово

Мирослав Петров Миткин, роден 1956 год.
възрастова група: мъже, ветерани
дисциплина /категория/: боен пистолет
състезания и класиране:
І място - Държавно първенство /прецизна стрелба/ - гр. София
І място - Държавен турнир /ловна стрелба/ - гр. София
11 бр. І място - Държавни турнири /ловна стрелба - skeet/
плувни дисциплини:
ІІ място - Международен турнир /крол/ - гр. Бургас
ІІ място - Международен турнир /бътерфлай/ - гр. Бургас
ІІ място - Международен турнир /100м. съчетано/ - гр. Бургас
ІІІ място - Държавен турнир /крол/ - гр. Сандански
ІІ място - Държавен турнир /бътерфлай/ - гр. Сандански


Спортен клуб "Киокушин Силистра"

Александър Николаев Атанасов, роден 1983 год.
треньор: Зихни Хасанов
възрастова група: мъже
дисциплина /категория/: кумите /+ 90 кг./
състезания и класиране:
ІV място - Европейско отворено карате първенство /ката-мъже/, Награден с купа "Най-голям боен дух" - Полша
ХV място - Европейско карате първенство /кумите-мъже/ - гр. Варна


Автомобилен спортен клуб "Инфомик транс"

Антон Кунчев Кунчев, роден 1973 год. - Национален шампион - 2016 г.
възрастова група: мъже
дисциплина /категория/: автокрос /бъги - до 1600 сс/
състезания и класиране:
І място - Държавен шампионат /индивидуално/ - с. Златоклас
І място - Държавен шампионат /индивидуално/ - гр. Търговище
І място - Държавен шампионат /индивидуално/ - гр. Силистра
І място - Държавен шампионат /индивидуално/ - гр. Чирпан
І място - Държавен шампионат /индивидуално/ - гр. Челопеч
І място - Държавен шампионат /индивидуално/ - гр. Девня
І място - Държавен шампионат /отборно за 2016 г./


Волейболен клуб "Доростол - 2014"

Мустафа Гюнай Сефер, роден 1997 год.
треньор: Димитър Миланов
възрастова група: мъже
дисциплина /категория/: волейбол /либеро/
състезания и класиране:
І място - "А" НВГ - Североизток
І място - "А" НВГ - финали
1/8 - финал за купа "България"
І място - Републикански шампионат за аматьори - гр. Тетевен

Иво Веселинов Георгиев, роден 1996 год.
треньор: Димитър Миланов
възрастова група: мъже
дисциплина /категория/: волейбол
състезания и класиране:
І място - "А" НВГ - Североизток
І място - "А" НВГ - финали
1/8 - финал за купа "България"
І място - Републикански шампионат за аматьори - гр. Тетевен

Димитър Красенов Миланов, роден 1980 год.
възрастова група: мъже
дисциплина /категория/: волейбол
състезания и класиране:
І място - "А" НВГ - Североизток
І място - "А" НВГ - финали
1/8 - финал за купа "България"
І място - Републикански шампионат за аматьори - гр. Тетевен


Краен срок за гласуване: 15 декември 2016 г.

Предложение за приз на публиката по награждаване "10-те най-добри спортисти" - Силистра 2016 година

Александър Николаев Атанасов /Спортен клуб „Киокушин Силистра”/37%
 

Антон Кунчев Кунчев /Автомобилен спортен клуб „Инфомик транс”/2%
 

Богомил Руменов Яковчев /Плувен клуб „Доростол”/0%
 

Ванина Деянова Илиева /Стрелкови клуб „Снайпер 92”/1%
 

Виолета Валентинова Иванова и Евгени Атанасов Рачев /Клуб по спортни танци „Елеганс”/2%
 

Георги Панев Георгиев /Плувен клуб „Доростол”/2%
 

Деян Борисов Данаилов /Карате клуб „Славия - Истър”/1%
 

Димитър Калев Димитров /Автомобилен спортен клуб „Тони - Старт”/2%
 

Димитър Красенов Миланов /Волейболен клуб „Доростол - 2014”/1%
 

Еманоела Борисова Деспова /ССКЕ „Багаин”/0%
 

Иво Веселинов Георгиев /Волейболен клуб „Доростол - 2014”/2%
 

Изабела Еджиро Окоротете /ЛСК „Олимп 97”/3%
 

Йоанна Веселинова Великова /ССКЕ „Багаин”/0%
 

Йордан Стефанов Цонев /СКХУ „Доростол 2011”/1%
 

Мария Стилиянова Данкова /ЛСК „Олимп 97”/3%
 

Мирослав Мирославов Миткин /Спортен клуб по стрелба с лък „Динамикс”/2%
 

Мирослав Петров Миткин /Спортен клуб по стрелба с лък „Динамикс”/0%
 

Мустафа Гюнай Сефер /Волейболен клуб „Доростол - 2014”/0%
 

Неджиб Сунай Неджиб /СК по борба „Добруджански юнак 96”/0%
 

Радослав Севдалинов Колев /СК по борба „Добруджански юнак 96”/0%
 

Рафаил Андреу /Карате клуб „Славия - Истър”/1%
 

Рустислав Петков Добрев /ССКЕ „Багаин”/1%
 

Теа Ангелова Димитрова /Стрелкови клуб „Снайпер 92”/1%
 

Хаят Нури Джемал /СК по борба „Добруджански юнак 96”/0%
 

Християн Радославов Маринов /СКХУ „Доростол 2011”/37%
 

Явор Василев Христов /Спортен клуб по стрелба с лък „Динамикс”/0%
 

Общо гласували: 1949

Публикувано на: 07 декември 2016 г. / Печат