Община Силистра

Начало | Общинска собственост | Профил на купувача

МЕДАЛИ ЗА К.К ШОТО- ВИТЯЗ ОТ НАЦИОНАЛНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО КАРАТЕ ГР.ГАБРОВО - 2017Г.

image 4911

На 14 и 15 октомври се проведе Национално първенство по карате за всички възрастови групи. В него взеха участие 348 състезатели от двадесет и девет клуба. В дисциплината кумите, възпитаниците на сенсей Валери Великов и сенсей Теодор Тодоров спечелиха пет златни, четири сребърни и седем бронзови медала като заеха пето място в крайното комплексно класиране. Шампиони на България в съответните възрастови групи и категории са: Веселина Крумова, Красен Николаев, Гергана Енчева, Любомир Иванов и Теодор Атанасов. Вицешампиони със сребърни медали са: Ричард Станчев, Силвена Кралева, Владислав Хърватиев и Станислава Йорданова. С бронзови медали се окичиха състезателите: Онур Бингюнер, Ивайло Пламенов, Виктор Стоянов, Бедри Бедри, Мартин Господинов, Моника Енчева и Ива Савова. Независимо,че не спечелиха медали, похвала за добро представяне заслужават и Ален Кьосев, Светослав Славов, Емилиан Друмев , Мирослав Панев, Христо Йорданов, Пламен Неделчев, Виктор Стоянов, Мурат Халваджи и Симеон Георгиев.
"В състезанията и турнирите участваме с все повече подготвени състезатели. Нашите резултати показват отличната физическа и техническа подготовка на възпитаниците ни. Управителния съвет на клуба, изразява своята благодарност на всички родители и съмишленици при подготовката и участието на децата в Националното първенство."- това заяви председателят на клуба и треньор сенсей Валери Великов.

Публикувано на: 18 октомври 2017 г. / Печат